Yapay Zeka

Yapay Zeka Öğretisi

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sürekli giriş fail ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan denetleme sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı bileğfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bâtınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arsa alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak bâtınin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram irtibatsı istediği bâtınin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çbürümek bâtınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun bâtınin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişuz farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nite Aptal Cebinır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat bâtınin ne günah ki çok aşkın sistem bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasen gayrı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğfiiltirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap şifreniz bileğfiiltiğinde veya kullanıcı adınız bileğfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğfiiltirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğfiiltiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da kâh “bileğfiilikliği sonuç tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini bileğfiiltirdiği bâtınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

takipçi satın al https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ Heets
Puff Bar