Yapay Zeka

Yapay Zeka Öğretisi

Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel anılarını, mütehassıslık alanlarıyla mukabillarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut direkt olarak zatî isteklerini tatmin eylemek kucakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş üzerine henüz detaylı bir şekilde malumat dercetmek içim blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Başlangıçlamadan önce devran kaybetmemeniz namına blog heveslimadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu de bilmiyorum” diyenler kucakin bile blog insan önerileri yahut domain önerileri makalem tam size gereğince.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri kadar belli bir fakatçta makalelabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden bir zaman toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

Yani bir ruz uygulayım bilimi konusunda malumat sunulurken; diğer ruz, siyasetle müteallik paylaşımları blog dâhilğinize tatminkâr bir şekilde yapabilirsiniz. Bir ruz gitar çkabız konusunda video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir ruz rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Bugünımı Kırmızıır?
Website boşaltmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır malumat ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz olur. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde malumat dercetmek kucakin nasıl blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog boşaltmak devran almaz
Zamanınızı takanak biricik şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zaten bir domain (meydan adı) var ise o devran gerçek anlamda aksiyoniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun kucakine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları yazmak, bu makalelara özgün video ve resimler atmak henüz uzun devran alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Varlık Olur?
Bu aksiyone başlangıçlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi boşaltmak kucakin çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog boşaltmak kaç nakit
Yanıt “Faydalı” Web sitesi boşaltmak kucakin banko öyle güçlü miktarlarda nakit harcamanıza lüzumlu namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız kucakin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya konstrüksiyonlmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 senelik $20-25.

Sadece domain ve hosting kucakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir numara tutacak. Yani maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun kucakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere senelik 20-25 Dolar kadar bir rakama müstakbel. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Ne?
Esasta bunun bir çok nedeni olur, ancak en popülerleri:

Evden nakit edinim kucakin şehir boşaltmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak nakit iktisap etmek kucakin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, kimiları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit edinim konusunda en yararlı yöntemlerden biri şehir kurmak ve şehir heveslimaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir el blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu aksiyoni kendiniz kucakin bir nakit edinim yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş eylemek kucakin : Sadece blog yazmak, kendi duygularını başlangıçkaları ile parsellemek kucakin blog heveslianlarda var. Hatta bu zevat bazı öyle pop oluyorlar ki on binlerce kişi tarafından siteleri izleme ediliyor.
Varolan aksiyoninizi imar etmek kucakin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları kucakerikler ile çok henüz ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger çıkmak kucakin. “Blogger” doğrusu blog sahibi sima kelimesi son günlerde toplumsal medya aracılığı ile yayıldığından çok pop bir fehva evet. Bu zevat bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir hayran kitlesine malik olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu aksiyonlerden güçlü reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse şehir kurmak kucakin 10 niçin makalema da bir faln derim.

website kurma

takipçi satın al https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ Heets
Puff Bar