Yapay Zeka

Yapay Zeka Öğretisi

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziksel gücüne bakarak zait adetda hosting barındırılabilir, alay gelimi ortalama bir hane bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den zait hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant degajeliği ya da gidiş geliş, eğer varsa elektrik ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya rabıtalı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda data centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu görev sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu ayrım size ilgili bir limit dahilinde bir den zait hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna rabıtalı olarak izole bant degajeliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

takipçi satın al https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ Heets
Puff Bar