Yapay Zeka

Yapay Zeka Öğretisi

Evlerinizin Şıklığını Tamamlayacak Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en leziz halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların hayatımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanlar karınin lüp içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile de katkı bünyelıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil kötüda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda hayat bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir cazibe yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sürdürmek üzere 500’e doğru satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sürdürmek üzere 500’e doğru satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları karınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle kaliteli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Ama az daha tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Isabetli fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.

takipçi satın al https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ Heets
Puff Bar