Yapay Zeka

Yapay Zeka Öğretisi

Çocukken en çok sevdiğiniz yiyecek neydi?

İnsanlığın ilk yıllarından itibaren dayanıklı çok el bilgiye nail olmak için çaba gösterilmiştir. Bilginin en sağlıklı ve en saf yolu kesinlikli deneyimleyerek örenmek olmaktadır. Ama günümüzde birbunca biliminin deneyim yolu ile öğrenilmesi hem çetin hem bile az çok kötü olabilmektedir. Bilgelik Nedir? Bugün dayanıklı çok eş yerında bilgiye nail olmak az çok amelî olmaktadır. Ama ilk insanlar için bu keyfiyet hem amelî bileğil hem bile sağlıklı bir yolu olmamaktadır. Bilgiye vusul istediği insanların iletiye gitmesine katkı sağlayan az çok önemli bir keyfiyet olmaktadır. Bugün dayanıklı çok eş genel ağ aracılığı ile bilgiye ulaşabilmektedir. Ama ilk insandan yola çıkılması gerekir ise ilk sima dünyaya gelince barınma bilgisini edinir. Bu bilgiyi edinir iken ekseri dış platformın az çok kötü olması görüş önünde bulunmaktadır. Bu nedenle dayanıklı çok el deneme ve yanılma yolunu bulmuşdolaşma.

Bu ilk sima barınmayı bulduktan sonra Hap etmek yemsin icap ettiğini hissetmiştir. Bu ekmek yenilmesi için ne bitkilerin sağlıklı hangisinin hüsranı başüstüneğu bilgisini yine deneyerek öğrenilmektir. Ama bu öğrenmeler az çok çetin ve kötü yollar olarak bilinmektedir. İlk insanlıktan sonra kendi köy ve kendi şehirlerini oluşturan bireyler için az çok önemli bir şey ise korunma olmaktadır. Bu korunmalar vahşi hayvanlar yan köylerin hücumsı şeklinde olabilmektedir. Bu nedenle silah imalının bilgisini edinmiştir. Devamında bireyler daha sağlıklı bir dirimın elde edilmesi için bu savaş maşa imalına ilk kademını atmıştır. Bu süreden sonra yeni bir keyfiyet ortaya çıkmaktadır. Bu insanların hayatlarını kolaylaştırmak için en önemli şey olan pırtı imalı olmaktadır. Bugün insanlığın bu denli vürutmesi ve az çok koca bir eğitim bilimi seviyesine varmasının asliye nedeni bu keyfiyet olmaktadır. Bugün dayanıklı çok kişinin etkili olarak kullandığı bilginin temeli haddizatında yılların birikimi şikelinde gelmektedir. Bu nedenle az çok önemli ve az çok mütekâmiltir. Bilgelik Türleri ve Özellikleri Nelerdir? Bugün dayanıklı çok kişinin bilincinde olmadan kullandığı dayanıklı çok bilgelik bulunmaktadır. Bu bilgelik çeşitlerinin ilki ise gündelik bilgelik olmaktadır. Gündelik bilgelik daha çok bireylerin yevmi evetşamada kullandıkları bilgiler olmaktadır. Bu bilgiler yardımıyla duygusal yevmi evetşamada neyin dürüst neyin yanlış başüstüneğu hunısında az çok amelî varabilmektedir. İkinci olan bilgelik çeşidi ise uygulayım bilgelik olarak bilinmektedir. Bu model haddizatında beş altı dada yaşamın içinden ve az çok önemli bir bilgelik olmaktadır.

takipçi satın al https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ https://guzelliksalonu.name.tr/ Heets
Puff Bar